Loading color scheme

 

Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu braków odpowiedniego surowca na rynku oraz związanych z tym dużych opóźnień w produkcji, pellet Lasoviak będzie dostępny w sprzedaży nie wcześniej niż na przełomie stycznia i lutego 2022 roku. Jest to sytuacja zupełnie niezależna od nas, jednak pracujemy intensywnie nad rozwiązaniem tego problemu. Przepraszamy za niedogoności!

Sukces pelletu Lasoviak to w 100% czysty surowiec, ściśle nadzorowany i spełniający skandynawskie wymagania proces produkcji oraz praktyka pozyskania z niego energii w oparciu o wieloletnie doświadczenia europejskiego producenta kotłów grzewczych marki Rakoczy.

Lasoviak - pellet rekomendowany przez producenta kotłów numer 1 w Polsce!

Kotły Rakoczy to kotły pelletowe uznane zarówno w Polsce jak i Europie zachodniej, gdzie trafia ponad połowa produkcji kotłów marki Rakoczy. W największym, ogólnopolskim badaniu opinii klientów - plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta, w kategorii jakość produktów - kotły CO, kotły marki Rakoczy zostały wybrane kotłami numer 1 w Polsce.

Najlepsze kotły pelletowe

Pellet Lasoviak jest regularnie testowany w dziale badawczym firmy Rakoczy oraz w codziennym użytkowaniu w coraz większej ilości polskich i europejskich kotłowni . Lasoviak jest rekomendowany przez firmę Rakoczy jako najlepszy w Polsce pellet drzewny do kotłów z palnikami rynnowymi i obrotowymi.

Pellet do kotłów Rakoczy
Najwyższa klasa

Najwyższa jakość europejskiej normy ENPlus potwierdzona międzynarodowym certyfikatem 

Wysoka wartość opałowa

Gwarantowana, potwierdzona badaniami wysoka wartość opałowa

100% czystego surowca

100% czystej, jasnej trociny sosnowej, bez kory i żadnych innych domieszek

Mała ilość popiołu

Mniej niż 4kg popiołu z 1000kg pelletu. Popiołu nie musisz utylizować, możesz użyć go jako nawozu w ogródku. 

Bezpieczny dla kotła

Bezpieczeństwo sprawdzone przez producenta kotłów i palników pelletowych oraz w tysiącach polskich i europejskich kotłowni.

Zawsze dostępny

Pellet dostępny "od ręki" przez cały rok. Dostawa nawet w 24h (w dni robocze na terenie Polski).