Loading color scheme


Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu bardzo trudnej sytuacji na rynku pelletu, pellet LASOVIAK pozostaje niedostępny DO ODWOŁANIA. Ceny hurtowe oferowane aktualnie przez producentów nie różnią się od oferowanych przez nich cen detalicznych, co uniemożliwia prowadzenie ekonomicznie opłacalnej sprzedaży dystrybucyjnej. Nie jesteśmy w stanie określić czy i kiedy sytuacja ulegnie poprawie. Jest to całkowicie niezależne od nas. 

Sukces pelletu Lasoviak to w 100% czysty surowiec, ściśle nadzorowany i spełniający skandynawskie wymagania proces produkcji oraz praktyka pozyskania z niego energii w oparciu o wieloletnie doświadczenia europejskiego producenta kotłów grzewczych marki Rakoczy.

Lasoviak - pellet rekomendowany przez producenta kotłów numer 1 w Polsce!

Kotły Rakoczy to kotły pelletowe uznane zarówno w Polsce jak i Europie zachodniej, gdzie trafia ponad połowa produkcji kotłów marki Rakoczy. W największym, ogólnopolskim badaniu opinii klientów - plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta, w kategorii jakość produktów - kotły CO, kotły marki Rakoczy zostały wybrane kotłami numer 1 w Polsce.

Najlepsze kotły pelletowe

Pellet Lasoviak jest regularnie testowany w dziale badawczym firmy Rakoczy oraz w codziennym użytkowaniu w coraz większej ilości polskich i europejskich kotłowni . Lasoviak jest rekomendowany przez firmę Rakoczy jako najlepszy w Polsce pellet drzewny do kotłów z palnikami rynnowymi i obrotowymi.

Pellet do kotłów Rakoczy
Najwyższa klasa

Najwyższa jakość europejskiej normy ENPlus potwierdzona międzynarodowym certyfikatem 

Wysoka wartość opałowa

Gwarantowana, potwierdzona badaniami wysoka wartość opałowa

100% czystego surowca

100% czystej, jasnej trociny sosnowej, bez kory i żadnych innych domieszek

Mała ilość popiołu

Mniej niż 4kg popiołu z 1000kg pelletu. Popiołu nie musisz utylizować, możesz użyć go jako nawozu w ogródku. 

Bezpieczny dla kotła

Bezpieczeństwo sprawdzone przez producenta kotłów i palników pelletowych oraz w tysiącach polskich i europejskich kotłowni.

Zawsze dostępny

Pellet dostępny "od ręki" przez cały rok. Dostawa nawet w 24h (w dni robocze na terenie Polski).