Loading color scheme


Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu bardzo trudnej sytuacji na rynku pelletu, pellet LASOVIAK pozostaje niedostępny DO ODWOŁANIA. Ceny hurtowe oferowane aktualnie przez producentów nie różnią się od oferowanych przez nich cen detalicznych, co uniemożliwia prowadzenie ekonomicznie opłacalnej sprzedaży dystrybucyjnej. Nie jesteśmy w stanie określić czy i kiedy sytuacja ulegnie poprawie. Jest to całkowicie niezależne od nas. 

Adres
ul. Sandomierska 203 37-400 Nisko Polska
Telefon
+48 502 114 158
Email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pobierz informację jako: Wizytówka
Dodatkowe informacje

Informacja dotycząca współpracy

Informujemy, że współpraca możliwa jest wyłącznie z producentami lub dystrybutorami pelletu certyfikowanego w systemie ENplus.
Jeżeli Twój produkt nie posiada ważnego certyfikatu ENplus nie wysyłaj swojej oferty, gdyż nie będziemy nią zainteresowani!

Information about cooperation

Please be advised that the cooperation is possible only with producers or distributors of ENplus certified pellets.
If your product does not have a valid ENplus certificate, do not send your offer, because we will not be interested in it!

Dziękujemy! Wiadomość została wysłana. Coś poszło nie nie tak, spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Please enter a correct Captcha answer.