Loading color scheme


Szanowni Państwo, informujemy, że z powodu bardzo trudnej sytuacji na rynku pelletu, pellet LASOVIAK pozostaje niedostępny DO ODWOŁANIA. Ceny hurtowe oferowane aktualnie przez producentów nie różnią się od oferowanych przez nich cen detalicznych, co uniemożliwia prowadzenie ekonomicznie opłacalnej sprzedaży dystrybucyjnej. Nie jesteśmy w stanie określić czy i kiedy sytuacja ulegnie poprawie. Jest to całkowicie niezależne od nas. 

Pellet bez certyfikatu
Pellet bez certyfikatu? Nie ryzykuj!

Kupujesz tani pellet bez certyfikatu? Może Cię to naprawdę drogo kosztować...

Na rynku pelletu drzewnego możemy znaleźć pellety przeróżnego rodzaju i przeróżnej jakości. Iglaste, liściaste, mieszane, z certyfikatem ENplus, z certyfikatem DINplus i także, te bez żadnego certyfikatu.

W morzu ofert wiele osób zadaje sobie pytanie - jak kupić pellet naprawdę dobrej jakości?

Bardzo często o wyborze pelletu decyduje jego cena, niestety jest to najczęściej bardzo niebezpieczna pułapka, bowiem za niską ceną pelletu niemal zawsze stoi także jego zła lub wręcz fatalna jakość.

Czytaj więcej
Pellet iglasty czy liściasty
Pellet - liściasty, czy iglasty?

Buk czy sosna? Dąb czy świerk? Zastanawiasz się, który pellet będzie lepszy? Znamy odpowiedź na to pytanie!

Pellet drzewny możemy podzielić na dwie zasadnicze grupy -  pellet certyfikowany i pellet niecertyfikowany. Różnicę pomiędzy tymi dwoma grupami wyjaśniliśmy szczegółowo w artykule pt. PELLET BEZ CERTYFIKATU? NIE RYZYKUJ!

W każdej z tych dwóch grup możemy wydzielić trzy dodatkowe podgrupy - pellety liściaste, pellety iglaste i pellety mieszane.

Czym różnią się od siebie i który pellet jest najlepszy? Odpowiedzi znajdziesz w dalszej części tekstu.

Czytaj więcej